Seznamte se s novou technologií pro zlepšení efektivnosti polních prací a zvýšení zisku a udělejte první krok k preciznímu zemědělství.

Získejte terminál Varistar iSOYL ke službě Varistar zcela zdarma.

Terminál Varistar iSOYL

Máte dojem, že vaše rozmetadlo nebo postřikovač neobstojí v době precizního zemědělství, nebo jste koupili nové rozmetadlo, ale nevíte, jak využít všechny jeho funkce naplno? Máme pro vás terminál Varistar iSOYL, který lze jednoduše instalovat do kabiny, je snadno ovladatelný, komunikuje v českém jazyce a je trvale připojen k internetu, což dovoluje automaticky přenášet potřebná data či převzít obrazovku terminálu přímo v aplikační technice a vyřešit tak naprostou většinu případných problémů na dálku. V rámci služby Varistar získáte kompletní terminál s kabeláží a předinstalovanou aplikací Varistar iSOYL ZDARMA.

Terminál ve spojení se službou Varistar umožňuje komplexní přípravu a řízení variabilních aplikací bez zvýšených nároků na obsluhu techniky a agronoma.

Více informací o terminálu naleznete zde.

Získejte informace o variabilitě Vašich pozemků zcela zdarma.

Analýza variability i pro Vás

Každý zájemce od nás ZDARMA získá zpracovanou satelitní analýzu variability všech pozemků větších než 5 ha. Analýza je zpracována na základě indexu NDVI. Tento index umožňuje popsat aktuální stav porostu na základě odrazivosti slunečního záření ve viditelném a blízce infračerveném (NIR) spektru. Rostliny stárnoucí nebo trpící stresem mají strukturu odrazivosti v těchto spektrech odlišnou oproti rostlinám zdravým, z toho důvodu je možné dělat velmi přesné analýzy variability na jednotlivých honech.

Pro zpracování analýzy pozemků jsou využívána data získaná z výstupu měření satelitů Sentinel 2. Díky vysokému rozlišení snímání je možné získat detailní informace o situaci na konkrétním honu.

Na vzorovém satelitním snímku uvedeném níže naleznete příklad honu s vysokou variabilitou. Čím tmavší je barva, tím lépe probíhá fotosyntéza a tím lepší je i stav plodin podle indexu NDVI (Normalized difference vegetation index). Takovýto výstup dostanete pro každý z Vašich honů.

Na vzorové mapy variability se můžete podívat zde.

Máte zájem o některou z akčních nabídek? Zanechte nám vzkaz a obratem se s Vámi spojíme.

© Agrinova Services, s. r. o.